"En Yeşilaycı Televizyon Programı"

Serdar Kılıç, Doğadaki İnsan programıyla Yeşilay tarafından "En Yeşilaycı Televizyon Programı" ödülüne layık görüldü. Çok önemli bu ödül için çok teşekkürler...

1508547 686222608067951 1319168933 n

MEF Lisesi Fark Yaratnlar Ödülü

Serdar Kılıç, Mef Lisesi tarafından "2013 YILININ FARK YARATANLARI" ödülüne layık görüldü. Mef Lisesi öğrencilerine bu güzel ödül için teşekkür ediyoruz.

1506555 681708641852681 165535030 n

İşte "Doğadaki İnsan" tanıtım videosu

Serdar Kılıç'ın uzun bir aradan sonra yine kendisinin hazırladığı Doğadaki İnsan isimli tv programı yayına başlayacak. Çekimleri halen devam eden yeni programda Serdar Kılıç, doğa ile içiçe yaşayan atalarımızın izinden giderek herkesi doğaya çekmeye devam edecek.

Programın tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Yeni programdan bir kare

dogadaki insan 1

Serdar Kılıç Beyaz Show'daydı

Serdar Kılıç'ın 07 Haziran 2013 tarihli Beyaz Show'a konuk oldu. Bu programda sadece Serdar Kılıç'ın konuşmalarının yer aldığı videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

 

Hedef Filo Serdar Kılıç’a sponsor oldu

HEDEF FİLO, TÜRKİYE’NİN İLK MAKYAJLI AUDİ A6 ALLROAD’UNU SERDAR KILIÇ’A TESLİM ETTİdb071757426c4402bcf09dc59d5bdb57

Operasyonel filo kiralama sektörünün lider firmalarından Hedef Filo, NTV'de yayınlanan "Doğada Tek Başına" programının yapımcısı Serdar Kılıç'a sponsor olarak Türkiye'ye ilk defa getirilen makyajlı Audi A6 Allroad model aracı teslim etti.

Türkiye'de operasyonel filo kiralama sektörünün lider markaları arasında yer alan Hedef Filo, NTV'de yayınlanan "Doğada Tek Başına" programında kullanılacak Audi A6 Allroad3.0 TDI Quattro 245 HP S Tronic model aracı, programın yapımcısı ve sunucusu Serdar Kılıç'a teslim etti.Serdar Kılıç, Türkiye'ye ilk defa getirilen makyajlı aracın anahtarını Hedef Filo Pazarlama Müdürü Sarper Bayman'ın elinden aldı.

Hedef Filo Pazarlama Müdürü Sarper Bayman: "Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımızla birlikte büyümeye devam ederken,çevreye karşı sorumluluklarımızı unutmuyoruz"

Doğal hayatın büyüleyici dünyasını ekrana taşıyan "Doğada Tek Başına" programının yapımcısı Serdar Kılıç'a sponsor olmaktan gurur duyduklarını belirten Hedef Filo Pazarlama Müdürü Sarper Bayman "Sektörde 10'uncu yılımıza adım atarken iş ortaklarımızla birlikte birbirimizden güç alarak büyümeye devam ediyoruz. Büyümeyi sürdürürken çevreye ve doğaya karşı sorumluluklarımızı da unutmuyoruz. Sektörün ihtiyaçlarının sadece işten ibaret olmadığını düşünüyor, çevre duyarlılığı ve doğayı korumayı büyüme politikamızın en önemli dinamiklerden kabul ediyoruz. Müşterilerimizin büyümesine katkıda bulunurken, çevreye ve doğaya karşı sorumluluklarımızı da yerine getirmeye vesile olan "Doğada Tek Başına" programının başarılı yapımcısı Serdar Kılıç'a teşekkür ederiz" dedi.

Serdar Kılıç, AUDI A6 Allroad ile yollarda

Program yapımcısı, sporcu, doğada hayatta kalma uzmanı, akademik eğitmen, motivasyon konuşmacısı olan Serdar Kılıç'ın programında kullanacağı araç,Audi'nin Türkiye'ye ilk kez getirilen makyajlı modeli A6 Allroad 3.0 TDI Quattro 245 HP S Tronic. Metalik Glacier Beyazı renginde olan araç, yeni geliştirilen TFSI® teknolojisi kullanarak çok daha iyi bir güç aktarımı sağlıyor. Yenilikçi, mekanik olarak çalıştırılan, şarj havası ara soğutuculu süperşarj sistemi, 6 silindirli motoru, makul düzeyde yakıt tüketen kompakt bir güç ünitesine dönüştürüyor. Kendiliğinden yanıt verme özelliği ve motor hız aralığının tamamı boyunca gerçekleşen sıra dışı ölçüdeki güç aktarımı sayesinde 6 silindirli motor, ihtiyaç duyulan dinamik bir sürüş stili sağlıyor. A6 AllroadQuattro, 100 km/s'e 5,9 saniyede ulaşırken ortalama 8,9 litre yakıt tüketiyor, ortalama 206 g/km karbondioksit tüketiyor.

/
Giriş/Kayıt Paneli


Web Site / Furkan Güngör